Родини полонених отримуватимуть сповіщення про їхнє звільнення у «Дії»

Родини полонених отримуватимуть сповіщення про їхнє звільнення у «Дії» 10.06.2024 22:35 Укрінформ Родини українських захисників отримуватимуть у застосунку “Дія” сповіщення про звільнення їх з російського полону.

Про це віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

За його словами, “родини військовополонених і цивільних, яких Росія утримує в полоні, а також сім’ї зниклих безвісти – вразливі. Часто цим користуються росіяни та надсилають компрометуючі повідомлення, де просять гроші в обмін на “звільнення з полону”. Або спамери спекулюють на цій темі, прикріпляють лінк, а потім викрадають дані людини”.

“Щоб захистити родини від цього безладу, відтепер усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть у “Дії”, – зазначив Федоров.

Він пояснив, як це буде: “Коли людина зникає, рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайту Координаційного штабу. У “Дію” надійдуть сповіщення з цього кабінету про те, що: заяву підтвердили, до справи додали інформацію, людину звільнили з полону”.

Також сповіщення буде в “Дії“ у разі, “якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні”, – додав віцепрем’єр.

“Робимо все, щоб процес для рідних був безпечним. І коли вони отримують пуш у “Дію” про те, що людину звільнили з полону, то її дійсно звільнили”, – підкреслив Федоров.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві Служба безпеки України затримала місцевого жителя, який видавав себе за учасника "пошукової групи" СБУ й видурював гроші у родичів полонених.

Шахрайство Полонені Додаток “ДІЯ” Михайло Федоров

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь