Росія вербує українських дітей і змушує повідомляти про замінування – Лубінець

Росія вербує українських дітей і змушує повідомляти про замінування – Лубінець 11.11.2023 16:34 Укрінформ Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернеться до МОН з проханням провести роз'яснювальні заходи з школярами та студентами, адже Росія вербує українських дітей повідомляти про замінування.

Про це він написав у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"З території РФ вербують українських дітей і змушують їх повідомляти про мінування шкіл та інших закладів! Це стало масовим явищем. Як цьому протидіяти? Нам потрібно здійснювати роз'яснювальні заходи з неповнолітніми у навчальних закладах. Їм потрібно чітко донести: вас росіяни хочуть використовувати у своїх злочинних діях", – написав Лубінець.

Він додав, що доправить листа до Міністерства освіти та науки з проханням провести просвітницькі заняття зі школярами та студентами.

Як повідомлялося, за офіційною статистикою ООН Росія під час повномасштабної війни проти України насильно депортувала 2,8 млн українців, з яких ідентифіковано майже 20 тис. дітей. Вдалося повернути в Україну лише 386 дітей.

Мінування Школа Війна Війна з Росією Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь