Штати очікують від України більшого в боротьбі з корупцією – Держдеп

Штати очікують від України більшого в боротьбі з корупцією – Держдеп 27.02.2024 03:29 Укрінформ У Вашингтоні позитивно відзначають конкретні кроки України в боротьбі з корупцією, але водночас наголошують, що можна зробити більше.

З такою заявою виступив у понеділок речник Держдепартаменту США Метью Міллер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми давно ведемо розмови з українським урядом про необхідність застосування антикорупційних заходів», – зазначив представник зовнішньополітичного відомства.

Він підкреслив, що в Вашингтоні бачать, як українська сторона впродовж останніх років вжила низку антикорупційних заходів.

«Ми вважаємо, що можна зробити більше – що вони можуть (зробити більше – ред.), і ми ведемо з ними постійний діалог з цього питання»,- зазначив Міллер.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці січня розпочалося спільне інспектування кінцевого використання зброї. Зараз проводиться аудит структурних підрозділів Міноборони та ЗСУ.

Міністерство оборони також проводить постійні інспекції постачання продовольства, за останні місяці вже виявлено порушення на десятки мільйонів гривень. Триває спільна робота з правоохоронцями щодо виявлення корупційних схем у Силах оборони.

Україна Держдеп Корупція

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь