Турецький омбудсман може відвідати РФ для моніторингу дотримання прав українських полонених – Лубінець

Турецький омбудсман може відвідати РФ для моніторингу дотримання прав українських полонених – Лубінець 10.07.2024 21:51 Укрінформ Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час онлайн-зустрічі обговорив із турецьким колегою Шерефом Малкочем його можливий візит на територію Росії з метою моніторингу дотримання прав українських військовополонених.

Про це Лубінець повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Провів онлайн-зустріч з турецьким колегою, Головним Омбудсманом Шерефом Малкочем. Висловив вдячність пану Малкочу за нашу продуктивну співпрацю. Зокрема за тримання на контролі захисту прав українських дітей у Туреччині, які постраждали від російської агресії. Обговорили посилення спільної роботи з ЮНІСЕФ. Окрім того, обговорили можливий візит пана Малкоча на територію Росії з метою моніторингу дотримання прав українських військовополонених", – написав він.

Лубінець додав, що сторони порушили питання щодо механізмів повернення українських цивільних заручників. За його словами, на зустрічі також був присутній Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, якого росіяни утримували з 2021 року. Він поділився своїми думками з омбудсманом Туреччини "як людина, яка знає про російську неволю не з чуток".

Як повідомляв Укрінформ, уповноважений Верховної Ради з прав людини заявив, що не вірить у великий обмін «всіх на всіх» найближчим часом, бо не бачить готовності до цього Російської Федерації.

Росія Туреччина Полонені Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь