Відомому російському режисеру повідомили про підозру за підтримку війни в Україні

Відомому російському режисеру повідомили про підозру за підтримку війни в Україні 26.06.2024 11:26 Укрінформ Відомому російському кінорежисеру, який публічно підтримав вторгнення російської армії в Україну, повідомили про підозру.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Офіс генерального прокурора.

За процесуального керівництва прокурорів Офісу генпрокурора повідомлено про підозру російському кінорежисеру, керівнику державного кіноконцерну.

Йому інкриміноване виправдовування збройної агресії РФ проти України (ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, підозрюваний як публічна особа і представник "культурного осередку Росії", користуючись популярністю та авторитетом у медіа, а також можливістю формувати суспільну думку, систематично публічно висловлював свою позицію на підтримку держави-агресора.

В інтерв’ю пропагандистським медіа він висвітлював російські наративи і лозунги.

18 вересня 2023 року за участі російського кінорежисера на відеохостингу YouTube було опубліковане інтерв’ю на тему суверенітету України та інтересів Росії.

У розмові з російським блогером в Москві підозрюваний поширив інформацію, спрямовану на реалізацію російської державної інформаційної політики щодо підтримки так званої "спеціальної воєнної операції" і виправдовування збройної агресії РФ проти України.

При цьому режисер усвідомлював, що матеріали будуть доступні для широкої аудиторії.

Досудове розслідування здійснює Служба безпеки України.

На опублікованій ОГП світлині зображена людина, схожа на Карена Шахназарова.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України заочно повідомила про підозру російському актору і музиканту Віталію Гогунському, який публічно підтримує збройну агресію РФ проти України.

Підозра Пропаганда Росія Актор Офіс генпрокурора

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь