В ОП обговорили створення Вищого адмінсуду з представниками програми USAID

В ОП обговорили створення Вищого адмінсуду з представниками програми USAID 05.06.2024 22:37 Укрінформ Заступниця керівника Офісу Президента Ірина Мудра провела зустріч із представниками програми USAID «Справедливість для всіх» та її очільником Девідом М. Воном, де обговорили кадрове забезпечення судової системи та створення Вищого адміністративного суду.

Про це повідомляє пресслужба ОП в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Україна переживає активну стадію реформування судової системи. І важливим складником цього процесу є досвід інших країн та його імплементація. Під час зустрічі обговорили роботу з кадрового забезпечення судової системи та створення Вищого адміністративного суду з урахуванням позитивного досвіду формування інших судів", – йдеться у повідомленні.

Крім того, під час зустрічі йшлося про нову мережу місцевих судів, декомунізацію та дерусифікацію їхніх назв, забезпечення формування складу КСУ, ВРП і ВККС, підвищення інституційної спроможності ДСА, проведення прозорого, неупередженого конкурсу на посаду голови ДСА.

Окрему увагу співрозмовники приділили проблемі роботи судів в умовах війни.

Як повідомляв Укрінформ, раніше заступниця керівника Офісу Президента Ірина Мудра заявляла, що основними пріоритетами для системи правосуддя зараз є забезпечення роботи судів та незалежності суддів, а також подальший розвиток судової системи.

Фото: ОП

USAID Вищий адмінсуд Офіс Президента Ірина Мудра

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь