В Україні є 2200 об’єктів, де можна розмістити переселенців – депутат

В Україні є 2200 об’єктів, де можна розмістити переселенців – депутат Ексклюзив 06.06.2024 13:25 Укрінформ В Україні є 2200 державних об’єктів, де можна тимчасово розмістити внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив народний депутат України, заступник голови комітету з питань прав людини Руслан Горбенко у інтерв’ю Укрінформу.

«Перелік можливих об’єктів у регіонах, які можна виділити для тимчасового проживання ВПО, вже підготовлений Фондом держмайна», – зазначив він.

Горбенко поінформував, що загалом було виокремлено 2200 таких об'єктів по всій Україні.

Заступник голови профільного парламентського комітету уточнив, що із загальної кількості об'єктів приблизно 200 вже готові до заселення ВПО.

«Усі вони (державні об’єкти нерухомості – ред.) стануть, хоч і тимчасовими, але домівками для тих переселенців, які цього потребують. Зараз активно йде евакуація наших громадян з Харківської області, й ми розуміємо, що точно є місця, де можемо їх розмістити», – резюмував парламентарій.

Як повідомляв Укрінформ, народні депутати та урядовці працювали над інвентаризацією та створенням мапи об’єктів, які потенційно придатні для проживання в них внутрішньо переміщених осіб.

Переселенці Житло Верховна Рада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь