В Україні до кінця року запрацюють 3000 фахівців із супроводу ветеранів

В Україні до кінця року запрацюють 3000 фахівців із супроводу ветеранів 07.06.2024 14:41 Укрінформ В Україні до кінця року запрацюють 3 тис. фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Про це у Вінниці на третьому Всеукраїнському діалозі «Громади – ветеранам» повідомив в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, передає Укрінформ.

«Ми плануємо до кінця цього року працевлаштувати понад три тисячі фахівців. Кошти закладені у державному бюджеті – понад 3 млрд грн на субвенцію для заробітної плати даних фахівців», – сказав Порхун.

Він запевнив, що міністерство і на наступні роки буде планувати цю субвенцію

Посадовець зазначив, що Міністерство у справах ветеранів розробило проєкт відповідної постанови Кабміну, яка перебуває на зовнішньому погодженні.

Фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб будуть інформувати ветеранів і ветеранок про різні послуги та інструменти з розвитку, якими вони можуть скористатися після повернення з фронту та реабілітації.

Також вони збиратимуть відомості про потреби ветеранів, ветеранок і членів родин загиблих захисників та ретранслювати їх в органи влади для формування ветеранської політики.

Як повідомлялось, наразі в Україні кількість ветеранів перевищує мільйон осіб, ще 3,5 млн – це члени їхніх родин та сімей загиблих захисників.

Фото: koda.gov.ua

Ветерани війни допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь