В Україні стартувала реєстрація е-кабінетів для вступників після 9 класів

В Україні стартувала реєстрація е-кабінетів для вступників після 9 класів 25.06.2024 20:02 Укрінформ В Україні абітурієнти-дев’ятикласники вже можуть зареєструватися у електронному кабінеті для вступу у заклади фахової передвищої освіти.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство освіти і науки України повідомляє у Фейсбуці.

Для створення електронного кабінету на порталі слід зазначити електронну пошту, яка буде логіном для входу в кабінет. Також необхідно придумати і запам’ятати пароль, вказати серію та номер документа про освіту і тип та номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП.

На вказану пошту прийде посилання, за яким необхідно активувати кабінет впродовж 15 хвилин. Однак для наступних входів у кабінет треба використовувати основну сторінку.

Безпосередньо в кабінеті треба буде додати актуальні контактні номери та завантажити власне кольорове фото (3×4 см, до 1 МБ).

«Врахуйте, що заклад освіти може використати це фото для замовлення студентського (учнівського) квитка, тож рекомендуємо додавати коректний знімок (не селфі)», – зауважили у міністерстві.

На етапі реєстрації кабінету, окрім фото, завантаження жодних інших файлів не передбачено.

Також можна ознайомитися з докладним алгоритмом реєстрації у текстовому форматі або переглянути відеороз'яснення.

Подати заяви до закладів ФПО вступники вже зможуть з 1 липня.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні розпочався прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання Міністерства внутрішніх справ.

Освіта Вступна кампанія Абітурієнти Е-кабінет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь