В Україні стартувала реєстрація е-кабінетів вступників до закладів профосвіти

В Україні стартувала реєстрація е-кабінетів вступників до закладів профосвіти 28.06.2024 12:47 Укрінформ Відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників до закладів профосвіти.

Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство освіти та науки, передає Укрінформ.

"Вже другий рік поспіль вступники до профтехів можуть подавати заяви на вступ онлайн. Для цього потрібно зареєструвати електронний кабінет на сайті vstup.edbo.gov.ua та подати електронні заяви", – йдеться у повідомленні.

Електронні кабінети вступників до профтехів працюють з 25 червня до 31 жовтня.

На ранок 28 червня вже зареєстровано 2102 кабінети.

Як наголошують в МОН, для вступу до закладів професійної освіти і до закладів вищої/фахової передвищої освіти працюють різні електронні кабінети. Тож кнопку реєстрації кабінету потрібно обирати у відповідному блоці – Вступ для здобуття професійної (професійно-технічної) освіти.

Для створення кабінету необхідно зазначити: електронну пошту (її адреса буде логіном для входу в кабінет); пароль (потрібно придумати самостійно та запам’ятати); серію та номер документа про освіту; номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП.

На вказану пошту прийде посилання, за яким треба активувати кабінет впродовж 15 хвилин. Для наступних входів у кабінет треба використовувати основну сторінку: https://cabpto.edbo.gov.ua/login

Докладна інструкція зі створення кабінету та подання заяв доступна за посиланням: https://bit.ly/4cjmODP

Як повідомляв Укрінформ, з 1 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів на вступ до закладів вищої освіти.

Освіта Е-кабінет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь