В Україні відкрили ще один табір для військовополонених росіян

В Україні відкрили ще один табір для військовополонених росіян Відео 29.05.2024 15:51 Укрінформ Новий табір утримання військовополонених "Центр-3" прийняв перших російських військовополонених.

Відповідна інформація оприлюднена у Телеграм-каналі проєкту "Хочу жить!", передає Укрінформ.

"Через велику кількість росіян, які здалися в полон, і фактичне блокування обмінів російською стороною Україна змушена відкривати нові місця утримання військовополонених. Ймовірно, це не останній табір для військовополонених росіян, який цього року розпочав роботу", – йдеться у повідомленні.

“Центр-3” принял первых российских военнопленных.
Из-за большого количества сдавшихся в плен россиян и блокирования обменов Россией, Украина вынуждена открывать новые места содержания военнопленных. Вероятно, это не последний такой лагерь россиян, начавший работу в этом году. pic.twitter.com/FfC7lPxwSN

— Проект «Хочу жить» (@hochuzhit_com) May 29, 2024

Як зазначається, росіяни, які потрапили в полон, утримуються не в колоніях строго режиму разом з ув'язненими, а в передбачених саме для військовополонених таборах і спецділянках при СІЗО. І можуть працювати, займатися спортом та дозвіллям.

На відміну від російський військовополонених, українці, яких утримують на території Росії, цього позбавлені, хоча РФ є підписантом Женевських конвенцій, наголошують у проєкті.

Нагадаємо, до створення табору «Центр-3» в Україні працюють також табори «Захід-1» і «Захід-2».

Наразі уже понад три місяці не відбувається обміну полоненими.

Обмін Російські військові Полонені

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь