В Україні відзначають День Військово-Морських Сил ЗСУ

В Україні відзначають День Військово-Морських Сил ЗСУ 07.07.2024 09:55 Укрінформ Сьогодні в Україні День Військово-Морських Сил Збройних Сил.

День Військово-Морських Сил Збройних Сил України відзначається з 2015 року в першу неділю липня згідно з указом Президента України від 12 червня 2015 р.

Раніше День ВМС відзначався в Україні 1 серпня, у першу та в останню неділю липня. Повернення відзначення свята українських моряків на початку липня пов'язане з тим, аби не святкувати День ВМС разом із країною-агресором.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський привітав особовий склад Військово-морських сил ЗСУ із професійним святом.

"Щоденно, у важких боях ви доводите, що ВМС – це вірність, мужність, сила. Ви нищите ворогів на морі, суходолі та в повітрі, стоїте на передовій захисту нашої держави, демонструючи приклади справжнього патріотизму та бойової майстерності", – заявив Сирський.

Він висловив подяку усьому особовому складу Військово-морських сил та, особливо, матросам і молодшим командирам, за стійкість, відвагу і героїзм, а також подякував воїнам за важливий внесок у справу оборони України, за вірність і самовіддану боротьбу, яка наближає перемогу.

"Мої окремі слова подяки ветеранам Військово-морських сил Збройних сил України, які у перші години початку російської широкомасштабної агресії проти України за покликом свого серця повернулися і стали до лав захисників Батьківщини", – підкреслив головнокомандувач.

Як заявив Сирський, "у цей день ми схиляємо голови в скорботі за кожним лицарем українського моря, який поклав своє життя за нашу свободу. Але, як би важко не було, ми повинні і далі бити ворога! До Перемоги".

Фото: ВМС ЗС України

ЗСУ ВМС України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь