В Україні відзначають День зенітних ракетних військ

В Україні відзначають День зенітних ракетних військ 03.07.2024 09:22 Укрінформ В Україні 3 липня відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, зенітників у Телеграмі привітав з професійним святом командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук

“Перш за все дякую усім людям, які присвятили своє життя службі в ЗРВ – основі протиповітряної оборони держави! Щодня і щоночі захисники українського неба докладають максимум зусиль, щоб зробити його чистішим, аби вберегти наших людей і військо від ворожих атак з повітря”, – зазначив Олещук.

Він закликав українців знайти для зенітників кілька теплих слів сьогодні.

“Надзвичайно важливо подякувати їм за важку працю, за захист і героїзм”, – наголосив Олещук.

 ***

Президент Володимир Зеленський заявив, що гідна робота воїнів зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України рятує життя людей та зберігає інфраструктуру.

"Тисячі знищених ворожих цілей: ракет, літаків, вертольотів та безпілотників, ефективний захист наших міст і громад вдень і вночі, за будь-яких умов – усе це гідна робота воїнів зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ, яка рятує життя наших людей, зберігає інфраструктуру", – зазначив Зеленський.

Він подякував за професіоналізм і влучність, які дають України необхідний захист.

Своєю чергою, за словами Зеленського, українська влада робить все, щоб зенітники мали ще більше інструментів для боротьби з російським терором.

***

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у День зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України висловив вдячність українським зенітникам за захист українських міст від атак.

"Вітаю захисників українського неба! Вдячний за захист українських міст від атак, за відбиття повітряних ударів, за сотні збитих ворожих цілей і за врятовані життя мирних громадян. Дякую за вашу службу вдень і вночі! Дякую за професіоналізм і героїзм! Відвагу й мужність!", – написав Стефанчук.

Як повідомлялось, День зенітних ракетних військ запроваджено у 2011 році наказом міністра оборони. Відзначається щороку 3 липня

Свято Повітряні сили ЗСУ ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь