В Україні внаслідок російської агресії 2021 дитина зникла безвісти

В Україні внаслідок російської агресії 2021 дитина зникла безвісти 25.05.2024 11:20 Укрінформ В Україні внаслідок війни вважають зниклою 2021 дитину.

Як передає Укрінформ, про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Телеграмі з нагоди Міжнародного дня зниклих безвісти дітей.

За його словами, цей день має на меті привернути увагу суспільства до цієї проблематики та до правил, які допоможуть запобігти зникненню дітей, і з початком російсько-української війни ця проблема стала для України ще боліснішою.

“Незаконні депортації, викрадення дітей росіянами, хаос, що коїться на тимчасово окупованих територіях… Все це тільки посилює проблему та збільшує кількість зниклих безвісти дітей”, – зауважив Лубінець.

Він нагадав, що про зникнення дитини слід негайно повідомляти в поліцію, а в разі порушення прав дитини слід звернутися до уповноваженого Верховної Ради з прав людини за адресою: вул. Інститутська, 21/8, Київ, 01008; на електронну пошту: [email protected] або на гарячу лінію: 0800501720.

Як повідомлялося, Міжнародний день зниклих безвісти дітей відзначається 25 травня з 2002 року за ініціативою Європейського центру зниклих і тих, що зазнали сексуального насильства, дітей.

Депортація Діти Зниклі безвісти Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь