В Україні запустили онлайн-гід із прав людини

В Україні запустили онлайн-гід із прав людини 04.12.2023 00:33 Укрінформ Центр громадянських свобод разом із Baltic Human Rights Society розробили онлайн-гід із прав людини, який доступно пояснює українцям їхні права за допомогою практичних щоденних ситуацій і прикладів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Платформа буде корисною для тих відвідувачів, професійна діяльність яких охоплює права людини. Зокрема, для юристів, суддів, правозахисників. Також вона може використовуватися для формальної та неформальної освіти, професорами, вчителями й студентами”, – ідеться у повідомленні.

Як зауважили у Мінреінтеграції, у посібнику Human Rights Guide можна знайти контакти, куди звертатися і телефонувати, якщо порушено права людини. Переглянути його українською й англійською мовами можна за посиланням.

Також раніше безоплатний навчальний курс для ВПО було запущено на освітній онлайн-платформі Prometheus. У ньому зібрана корисна інформація про соціальні права та гарантії, медичне забезпечення, працевлаштування, освіту.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві презентували багатоформатну інклюзивну Конвенцію Організації Об‘єднаних Націй про права дитини.

Права людини Технології Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь