В уряді розповіли, скільки українців отримали цьогоріч гуманітарну допомогу

В уряді розповіли, скільки українців отримали цьогоріч гуманітарну допомогу 05.11.2023 04:12 Укрінформ Протягом січня – вересня гуманітарні організації надали підтримку мільйонам жителів України, зокрема внутрішнім переселенцям.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає Укрінформ.

За даними відомства, допомогу отримали "3,8 мільйона внутрішньо переміщених осіб; 2,5 мільйона людей, які повернулися додому після переміщення; 4,8 мільйона непереміщених українців".

Зокрема, зазначили у Мінреінтеграції, було надано продукти харчування, воду, медикаменти, матеріали для ремонту, грошову допомогу, послуги соціального захисту й освіти, житло та іншу необхідну допомогу*.

Найбільше допомоги було видано у прифронтових областях: Дніпропетровській та Харківській (у кожній із них гумдопомогу отримали 950 тисяч людей), Донецькій (майже 860 тис.), Запорізькій (близько 670 тис.) та Херсонській (майже 615 тис.).

Як повідомлялося, Координаційний штаб з питань ВПО напрацював проєкт постанови уряду щодо підтримки громадян, які отримали притулок в інших державах, але повернулися в Україну. Передбачено, що люди, які вперше звертаються по призначення виплат ВПО, матимуть право на їх отримання через 15 днів після повернення.

Гуманітарна допомога Переселенці Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь