Вантажівка, яка прорвала кордон з Угорщиною, не належала військовим – ДПСУ

Вантажівка, яка прорвала кордон з Угорщиною, не належала військовим – ДПСУ 10.06.2024 11:52 Укрінформ Вантажівка з трьома десятками українців, яка прорвала кордон з Угорщиною, не належала військовим формуванням.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону ДПСУ Леся Федорова.

"Щодо незаконного перетину кордону групою осіб із залученням транспортного засобу на ділянці Мукачівського загону на даний час проводиться вся необхідна перевірка. Рух вантажівки в бік кордону через поле було зафіксовано за допомогою технічних засобів контролю за місцевістю. Група реагування виявила сліди автомобіля в бік суміжної країни. У ході перевірки також не встановлено приналежність автомобіля до військових формувань", – повідомила вона.

У подальшому суміжна сторона повідомила про виявлення ними транспортного засобу та затримання 32 громадян України.

Окрім цього, прикордонники України затримали кількох осіб, які, можливо, причетні до незаконного переміщення через кордон цих осіб. З ними проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.

Як раніше повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, прикордонники Мукачівського прикордонного загону затримали кількох осіб, які можуть бути причетними до незаконного перетину кордону з Угорщиною 32-ма громадянами України.

Фото: ДПСУ, ілюстративне

Прикордонники Угорщина Кордон Закарпаття Вантажівка Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь