Ваучери на навчання новій професії з початку року отримали 10 тисяч українців

Ваучери на навчання новій професії з початку року отримали 10 тисяч українців 07.06.2024 03:53 Укрінформ Від початку 2024 року 10 тисяч українців отримали ваучер на навчання за державний кошт і зможуть здобути нову професію або спеціальність, чи підвищити свій професійний рівень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

“Згідно з даними опитування серед роботодавців, для 60% з них пошук кваліфікованих працівників є проблемою номер один. Тому ми запровадили програму надання ваучерів на навчання, завдяки чому люди мають можливість за державний кошт опанувати нову більш актуальну на ринку праці спеціальність, або підвищити свій професійний рівень. Цього року вже 10 тисяч українців отримали такий ваучер”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Серед найбільш популярних спеціальностей та професій, за якими навчаються за ваучерами цього року, є: медсестринство (видано 2589 ваучерів); дошкільна освіта (665); медицина (315); психологія (281); кухар (1147); водій (655); тракторист (423); кондитер (294).

Як повідомлялося, минулого року ваучери на навчання отримали 18 100 українців, загалом за програмою було профінансовано 252 млн грн. У 2023 році найбільшу кількість ваучерів було видано за такими професіями та спеціальностями: психологія, соціальна робота, освіта, медицина, будівництво та цивільна інженерія, кухар, водій.

Мінекономіки Україна Робота Ринок праці навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь