Волонтерам дозволили купувати комплектуючі для дронів за кордоном

Волонтерам дозволили купувати комплектуючі для дронів за кордоном 11.07.2024 01:50 Укрінформ Нацбанк розширив перелік товарів оборонного призначення, які мають змогу купувати за кордоном фізичні особи-волонтери.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Національного банку України Андрій Пишний у своєму Фейсбуці.

"Розширили перелік товарів оборонного призначення, які мають змогу купувати за кордоном фізичні особи-волонтери. Серед нових позицій комплектуючі для БПЛА (понад 10 найменувань за кодами УКТЗЕД)", – повідомив Пишний.

Він також додав, що регулятор скасував граничні строки розрахунків для товарів військового і подвійного використання та обладнання, що імпортуються виконавцями державних контрактів з оборонних закупівель.

"Йдеться, зокрема, і про товари та обладнання, які використовуються для створення або розширення виробничих потужностей для виготовлення товарів оборонного призначення", – відмітив Пишний.

При цьому він наголосив, що виконавці державних контрактів мають бути включені до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів.

Як повідомлялося раніше, українські виробники дронів вже спроможні щомісяця виготовляти до 150 тисяч одиниць продукції, а до кінця 2024 року планують вийти на загальну цифру у 2 мільйонів безпілотників.

Нацбанк Волонтери Дрон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь