Вступники на бакалаврат зможуть подати до 15 заяв – Міносвіти

Вступники на бакалаврат зможуть подати до 15 заяв – Міносвіти 03.07.2024 11:53 Укрінформ Вступники у ЗВО на бакалаврат зможуть подати до 15 заяв. Прийом заяв стартує з 19 липня.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" сказав заступник міністра освіти та науки Михайло Винницький, передає Укрінформ.

"Буде 5 пріоритетів, які можна буде обрати для бюджету, і 10 пріоритетів для вступу на контракт. Це все буде з 19 по 31 липня. Вступники вже мають свої результати і зараз активно готуються, щоб обрати свою програму для вступу наприкінці місяця", – сказав Винницький.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу для здобуття вищої освіти на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту та диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра. Прийом заяв триватиме з 19 липня по 31 липня, оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться не пізніше 5 серпня.

Основні терміни вступної кампанії та реєстрація доступні на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Міносвіти Вступна кампанія ВНЗ Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь