У «Дії» починається тестування посвідчення ветерана

У «Дії» починається тестування посвідчення ветерана 13.05.2024 18:49 Укрінформ Мінцифри готується до запуску в «Дії» електронного посвідчення ветерана.

Про це в Телеграмі повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

«Більше не потрібно носити з собою паперовий документ, посвідчення буде завжди під рукою — у смартфоні. Збираємо тестувальників, щоб переконатися, що інтерфейс зрозумілий, а дані з реєстру тягнуться коректні та в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Федорова, протестувати новий документ у застосунку можна, якщо маєте паспорт у «Дії» та картку платника податків (РНОКПП). До бета-тестування запрошуються учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сім’ї загиблого ветерана війни, члени сім’ї загиблого Захисника і Захисниці України.

За інформацією пресслужби Мінветеранів, бета-тестування е-Посвідчення ветерана у Дії стартує сьогодні, "щоб прискорити процес повноцінного впровадження сервісу у мобільному застосунку і електронний документ набув юридичного статусу. Це дасть можливість значно спростити доступ до пільг, компенсацій та послуг, які гарантовані державою особам із відповідним статусом, адже замість паперового посвідчення можна буде використовувати електронне", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Міністерство у справах ветеранів разом із ветеранською спільнотою розробили проєкт створення ветеранських просторів, який планується масштабувати по всій Україні протягом 2024-2025 років.

Ветерани війни Федоров Мінцифри Додаток “ДІЯ”

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь