У «Дії» запрацювала послуга зміни даних про місце проживання

У «Дії» запрацювала послуга зміни даних про місце проживання 26.06.2024 16:37 Укрінформ Міністерство цифрової трансформації запустило у «Дії» новий сервіс – зміна даних про задеклароване місце проживання.

Про це пресслужба міністерства повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Помітили неактуальну адресу чи неправильну дату реєстрації в цифровому паспорті? Не можете сформувати витяг про місце проживання? Актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади за кілька кліків на порталі «Дія». Без поїздок до установ та паперів», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що нова послуга стане в пригоді тим, хто виявив помилку при замовленні витягу про місце проживання, у кого неактуальні дані в особистому або у дитячому витягу. Також у випадку відсутності вказаного місця проживання у цифровому паспорті або якщо вказана неправильна дата реєстрації.

У Мінцифри нагадали, що витяг про місце проживання знадобиться при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок, працевлаштуванні та в інших життєвих ситуаціях. Тож дані в ньому мають бути завжди актуальними.

Наразі актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади доступна по Україні, окрім Одеси, Миколаєва та деяких громад з тимчасово окупованих територій і зони бойових дій.

Як повідомлялося, в «Дії» незабаром з’являться цифрові копії свідоцтва про народження, одруження, розлучення та про зміну імені.

Е-документи Мінцифри Додаток “ДІЯ” Прописка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь