У «Дії» згенерували вже 80 тисяч посвідчень ветерана

У «Дії» згенерували вже 80 тисяч посвідчень ветерана 09.06.2024 13:23 Укрінформ З моменту запуску послуги в «Дії» вже згенеровано понад 80 тис. посвідчень ветерана.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини» повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

«За три дні, як ми додали посвідчення ветерана в «Дію», українці згенерували вже понад 80 тисяч цифрових посвідчень. І тенденція позитивно зростає. В цілому послуга працює досить стабільно», – сказав Федоров.

Він зауважив, що запуск електронного ветеранського посвідчення був одним з найвдаліших, і наразі за потреби дуже оперативно вирішуються всі технічні питання з верифікацією даних.

За словами Федорова, потенційна аудиторія зазначеної послуги становить близько мільйона українців. Віцепрем’єр нагадав, що електронне посвідчення ветерана можна використовувати у всіх життєвих ситуаціях, в яких до цього використовувався паперовий документ – від отримання будь-яких соціальних або медичних послуг до оформлення іпотеки.

Як повідомлялося, 5 червня Міністерство цифрової трансформації запустило в «Дії» послугу з оформлення електронного посвідчення ветерана. Додати документ у застосунок може учасник бойових дій, людина з інвалідністю внаслідок війни, учасник війни, постраждалий учасник Революції гідності, член сім’ї загиблого ветерана війни, член сім’ї загиблого захисника і захисниці України.

Ветерани війни Мінцифри Додаток “ДІЯ” Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь