У ДПСУ розповіли, як перевірятимуть військово-облікові документи у чоловіків з 17 липня

У ДПСУ розповіли, як перевірятимуть військово-облікові документи у чоловіків з 17 липня 06.07.2024 18:05 Укрінформ ДПСУ перевірятиме у чоловіків, які перетинають кордон, військово-облікові документи уже з 17 липня.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" сказав речник ДПСУ Андрій Демченко, передає Укрінформ.

"З 17 липня ми почнемо перевіряти в усіх чоловіків – громадян України (які перетинають кордон – ред.) від 18 до 60 років – також військово-обліковий документ. Зазначу, що змін до категорій, кому дозволено перетинати кордон, немає. І якщо хтось підпадатиме під відстрочку, або виключений з військового обліку, то у військово-облікових документах має бути обовʼязково це записано, з терміном і умовою, на підставі чого така відстрочка надана", – сказав Демченко.

Він зазначив, що військово-обліковий документ може бути як у паперовій, так і в електронній формі. У разі підозри, що документ може бути підробним, або якщо інформація у ньому викладена некоректно, ДПСУ може перевірити це через систему "Оберіг".

Він додав, що також прикордонники можуть перевірити дані за QR-кодом, згенерованим в системі Резерв+.

Як повідомлялось, від 16 травня діє постанова "Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період".

Прикордонники Кордон Демченко Чоловіки Військовий облік Єдині новини Документи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь