У Києві на Софійській площі встановили інсталяцію «Укриття від нетерпимості»

У Києві на Софійській площі встановили інсталяцію «Укриття від нетерпимості» Фото 28.06.2024 15:57 Укрінформ На Софійській площі столиці встановили інсталяцію «Укриття від нетерпимості», ініціаторами проєкту виступають платформа Різні.Рівні та креативна агенція isd group.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Столиця завжди підтримує ініціативи, спрямовані на забезпечення прав людей. Особливо це актуально зараз, коли в Україні через повномасштабну війну з’являється все більше людей, які потребують нашого захисту. Тож наше завдання як влади, щоб кожен, незалежно від гендера, кольору шкіри, віросповідання чи фізичного стану, міг брати рівноправну участь у суспільно-політичному та культурному житті», – зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він також зазначив, що рівність усіх є одним з основ побудови інклюзивного суспільства. «Інтегруючи інклюзивні підходи, місто створює сприятливе середовище для фізичного розвитку та самореалізації всіх містян», – додав Поворозник.

На Софійській площі встановили інсталяцію «Укриття від нетерпимості» / Фото: КМДА

Ініціаторами проєкту «Укриття від нетерпимості» є платформа Різні.Рівні та креативна агенція isd group. Як зазначають організатори, це перше укриття від нетерпимості, яке насправді від неї не захищає.

Так, інсталяція складається з бетонної стіни розміром 3х5 м, на якій написано «Укриття 5488». Решта стін створені з прозорого матеріалу, що ілюструє вразливість кожного та кожної, хто заходить всередину укриття. Таким чином організатори події звертають увагу на досі не прийнятий законопроєкт №5488.

У КМДА зауважили, що міська влада надала організаційну підтримку проєкту. зокрема правопорядок під час роботи нового соціально-інформаційного об’єкта забезпечують співробітники КО «Муніципальна охорона».

Як повідомлялося, 13 травня 2021 року у Верховній Раді України був зареєстрований урядовий законопроєкт №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації», який покликаний удосконалити механізм реагування на випадки дискримінації та розслідування злочинів на грунті нетерпимості. Попри позитивний висновок головного комітету і надання проєкту статусу євроінтеграційного, він досі не розглянутий Парламентом.

КМДА Виставка Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь