У Києві після замаху помер казахський опозиційний журналіст Айдос Садиков

У Києві після замаху помер казахський опозиційний журналіст Айдос Садиков 02.07.2024 07:33 Укрінформ У Києві помер казахський опозиційний журналіст Айдос Садиков, який після замаху на його життя перебувавав у глибокій комі.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомила його дружина Наталія Садикова.

"Айдос Садиков пішов від нас сьогодні о 3:00 за Києвом. Мій любий чоловік, батько наших трьох дітей, великий син казахського народу. Айдос віддав своє життя за Казахстан, прийняв мученицьку смерть від руки кілерів. Тринадцять днів Айдос боровся за життя у реанімації, але дива не сталося. Його смерть на совісті Токаєва", – наголосила дружина.

Як повідомляв Укрінформ, 18 червня у Шевченківському районі Києва невідомий із пістолетом підбіг до автомобіля, де перебували Садиков і його дружина. Чоловік вистрілив у журналіста та втік.

У справі про замах на вбивство журналіста фігурують двоє людей, їм оголошені підозри. Встановлено, що обидва фігуранти втекли з України.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що його країна готова долучитися до розслідування нападу на Садикова.

Пізніше генпрокуратура Казахстану повідомила про затримання одного з двох підозрюваних – Алтая Жаканбаєва. Стверджується, що чоловік сам звернувся до місцевих органів внутрішніх справ.

Садиков після замаху перебував у реанімації у глибокій комі.

Фото: qazpolit.org

Казахстан Журналіст Замах

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь