У Литві нарахували 41,2 тисячі біженців з України

У Литві нарахували 41,2 тисячі біженців з України 06.03.2024 04:49 Укрінформ У Литві на сьогодні проживає понад 41 тисяча біженців з України, протягом року їх кількість практично не змінилася.

Про це повідомляє LRT з посиланням на Департамент міграції, передає Укрінформ.

За даними відомства, станом на 4 березня тимчасовий дозвіл на проживання, виданий на підставі тимчасового захисту в Литві, має 41 тисяча 422 біженці з України.

«Щоправда, найближчим часом ця кількість трохи збільшиться, оскільки ще близько 1,2 тис. заявок, поданих в останні тижні лютого, опрацьовуються», – повідомили у департаменті.

У березні минулого року тимчасовий дозвіл на проживання в Литві на підставі тимчасового захисту мали 41 тисяча 933 українські біженці.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Литви продовжив тимчасовий захист для українців на рік – до березня 2025 року. Також продовжено термін, протягом якого від біженців з України не вимагатимуть знання литовської мови для працевлаштування.

У біженців, які не змінили тимчасовий дозвіл на проживання в Литві до 4 березня, можуть виникнути проблеми з отриманням деяких медичних послуг, оформленням соціальної допомоги, допомоги на дітей, оформленням оплати витрат на опалення житла, компенсації за гарячу чи холодну воду тощо.

Литва Україна Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь