У львівському центрі Superhumans встановили понад 600 протезів – Зеленська

У львівському центрі Superhumans встановили понад 600 протезів – Зеленська Фото 21.06.2024 13:33 Укрінформ У львівському комплексі протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни Superhumans Сenter, який відкрився торік, вже встановили понад 600 протезів.

Про це дружина Президента Олена Зеленська повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Відкритий повний медичний комплекс Superhumans Сenter це: понад 100 проведених складних операцій із реконструкції; більш як 600 встановлених протезів, виготовлених у лабораторії 3D-друкування; операції за участю провідних хірургів із Франції (у межах медичного партнерства між українськими та закордонними лікарнями); нові знання для сотень українських реабілітологів і хірургів», – зазначила Зеленська.

Офіційне відкриття центру Superhumans у Львові / Фото: Анастасія Смольєнко. Укрінформ

За її словами, тепер Superhumans Сenter – це повноцінне реабілітаційне містечко, до якого входить перший блок, відкритий на базі державної лікарні у м. Винники 14 квітня 2023 року, палатний фонд на 70 ліжок, хірургічне відділення з технологічними операційними, відділення відновлення слуху.

Окремо Зеленська подякувала за участь у створенні комплексу закордонним меценатам, зокрема світовому лідеру протезування Ottobok і бізнесмену Говарду Баффету.

«Цим вони не лише допомагають Україні, а й показують світові приклад людяності», – сказала перша леді.

Наступний комплекс Superhumans, за словами Зеленської, відкриють в Одесі, на базі Одеського національного медичного університету, за підтримки уряду Франції через Expertise France.

«Тут утілиться повний цикл допомоги для пацієнтів з ампутаціями: від протезування та реабілітації до реінтеграції у цивільне життя. Відкриття першої черги заплановане на 2025 рік», – зазначила дружина Президента.

Також начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у Фейсбуці, що в реабілітаційному центрі Superhumans відкрили два нових відділення – реконструктивної хірургії та відновлення слуху.

«У Superhumans Center відкрили два нових відділення –реконструктивної хірургії та відновлення слуху. Таким чином, запрацював весь комплекс центру протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії», – йдеться у повідомленні.

Козицький також зазначив, що під час відкриття американська акторка, модель і спортсменка Еймі Маллінз, яка не змогла приїхати через свій щільний графік, зробила відеозвернення, у якому оголосила, що стала амбасадоркою Superhumans Center. До події також долучилися близько 200 українських ветеранів та ветеранок, які отримали допомогу в Superhumans.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2023 року на Львівщині за участі першої леді України, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та його колеги із Франції Франсуа Брауна відкрили центр протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії Superhumans Center.

Львів Військові Олена Зеленська Протезування Superhumans

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь