У Львові прощаються із парамедикинею «Госпітальєрів» Іриною Цибух

У Львові прощаються із парамедикинею «Госпітальєрів» Іриною Цибух Фото 03.06.2024 16:17 Укрінформ У Львові сотні людей прийшли попрощатися з парамедикинею «Госпітальєрів» 25-річною Іриною Цибух (позивний "Чека").

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Служби відбулися у двох львівських церквах. За заповітом загиблої, відбувся парастас та прощання для близького кола у храмі Андрія Первозваного. Під час прощання співали українські пісні, які любила дівчина. За її ж побажанням усі присутні були одягнуті у камуфляж або у вишиванки.

Священник отець Андрій сказав: «Свій патріотизм Ірина Цибух взяла у християнській вірі. Вона змалечку брала дуже активну участь у житті парафії. Події, які організовувалися до релігійних свят і пам’ятних дат, ніколи не обходилися без участі Ірини. Також вона була учасницею театрального гуртка при храмі».

У Львові прощаються із парамедикинею «Госпітальєрів» Іриною Цибух / Фото: Людмила Гринюк. Укрінформ

Опісля кортеж вирушив до Гарнізонного храму, куди провести Ірину Цибух в останню путь прийшли друзі, колеги, побратими та мешканці міста.

На площі перед храмом виставили банери із фото Ірини та рядками з її прощального листа.

Після прощання в Гарнізонному храмі на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання.

Поховають Ірину Цибух на Личаківському кладовищі, на Марсовому полі, де спочивають Герої України.

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня у Києві попрощалися з медикинею добровольчого батальйону "Госпітальєри" 25-річною Іриною Цибух.

Львів Прощання Госпітальєри Парамедик

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь