У Мінфіні назвали середню зарплату в Агентстві відновлення

У Мінфіні назвали середню зарплату в Агентстві відновлення Ексклюзив 28.06.2024 15:29 Укрінформ Станом на квітень середній розмір нарахованої заробітної плати працівникам Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури становить 35,3 тис. грн.

Про це повідомило Міністерство фінансів України у відповідь на запит Укрінформу.

«Станом на квітень 2024 року середній розмір нарахованої зарплати серед усіх працівників в Агентстві відновлення становив 35,3 тис. грн», – ідеться у відповіді.

У Мінфіні додали, що це в 1,87 раза більше за середню заробітну плату в Україні за підсумками першого кварталу цього року, зафіксовану Держстатом, – 18,9 тис. грн.

Також міністерство нагадало, що з 2024 року в Україні запроваджено нову модель оплати праці державних службовців, яка передбачає зменшення частки змінних складових заробітної плати та посилення ролі посадового окладу. Це знижує корупційні ризики та підвищує стабільність заробітної плати.

Для максимальної прозорості Міністерство фінансів у січні 2024 року розробило аналітичний інструмент (дашборд) щодо оплати праці та чисельності працівників державних органів, місцевих держадміністрацій і органів судової влади, де можна слідкувати за оперативною інформацією про розмір заробітних плат у держсекторі.

Як повідомлялося, 10 червня Мустафа Найєм заявив, що йде з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Він пояснив, що, "починаючи з листопада минулого року, команда агентства почала стикатися з постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод". Зокрема, за словами Найєма, був скасований бюджет на проєкти з відновлення та утримання доріг.

Крім того, за словами Найєма, з початку року агентству "суттєво обрізали заробітну плату", внаслідок чого з початку року звільнилося 25% колективу.

Фото: Новини.LIVE

Мінфін Зарплата Агентство відновлення

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь