У Німеччині тривають пошуки зниклої української дівчинки – задіяні майже 40 екстрених служб

У Німеччині тривають пошуки зниклої української дівчинки – задіяні майже 40 екстрених служб Оновлено 08.06.2024 16:32 Укрінформ У Саксонії тривають пошуки 9-річної українки Валерії, яка зникла у понеділок дорогою до школи.

Це підтвердила Укрінформу телефоном речниця поліції міста Хемніц.

«Пошукова операція триває. На жаль, новин поки немає. Ми працюємо сьогодні, продовжимо, завтра, наступного тижня, якщо не буде результату», – сказала речниця.

Вона уточнила, що ведуться пошуки та робота з опитування можливих свідків.

В операції беруть участь сотні поліцейських, водолази, спеціальні собаки тощо. Задіяна спецтехніка, зокрема, гелікоптери і дрони.

Українські дипломати тримають ситуацію на контролі.

У поліції також повідомили Укрінформу, що у пошуках дівчинки задіяні майже 40 екстрених служб.

«Ми продовжуємо з’ясовувати місцеперебування дев’ятирічної дівчинки… Пошукові роботи тривають навіть у вихідні. Сьогодні до пошуково-розшукових заходів задіяно близько 40 екстрених служб», – сказав заступник речника поліцейського управління міста Хемніц.

За його словами, поліцейські щодня отримують інформацію від населення, яка перевіряється. Проте жодної конкретної підказки щодо місцеперебування дівчинки досі не отримано.

«Були повідомлення, але нічого конкретного під час їх перевірки не виявилося», – сказав співрозмовник.

Він зазначив, що поліцейські, слідчі контактують з українськими представниками і з батьком дівчинки, який перебуває в Україні.

Як повідомлялось, учениця початкової школи Валерія зникла дорогою до школи у понеділок у Дебельні.

Школа не повідомила у поліцію, коли дівчинка не прийшла на заняття. До правоохоронців увечері того дня звернулася мама Валерії.

Фото поліції округу Саксонія

Діти Німеччина Поліція Пошуки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь