У Нью-Йорку проходять заходи зі вшанування пам’яті жертв Голодомору

У Нью-Йорку проходять заходи зі вшанування пам'яті жертв Голодомору Фото 18.11.2023 19:27 Укрінформ У Нью-Йорку на Мангеттені вшановують пам'ять жертв Голодомору в Україні.

Як передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, сотні людей зібралися біля головного греко-католицького храму Нью-Йорка – собору Святого Юра, щоб пройти ходою через пів Мангеттена до головного католицького храму міста – собору Святого Патрика.

Люди несуть синьо-жовті прапори, зокрема 30-метрове знамено.

У соборі Святого Патрика священники різних конфесій проводять молебень за жертвами Голодомору. Також виступають політики, дипломати, представники мерії, активісти української громади.

«По всій Америці проходять заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору, — сказав у коментарі Укрінформу один з організаторів заходів, активіст речник Українського конгресового комітету Америки Андрій Добрянський. – Люди мають знати, яка трагедія відбувалася в Україні 90 років тому, так само як мають знати, що відбувається зараз».

День памʼяті жертв Голодомору у Нью-Йорку традиційно відзначають у третю суботу листопада, оскільки наступного тижня День подяки відкриває в четвер святковий різдвяний сезон.

Голодомор Нью-Йорк Пам'ять

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь