У Польщі затримали українця за контрабанду нелегальних мігрантів з Білорусі

У Польщі затримали українця за контрабанду нелегальних мігрантів з Білорусі 09.11.2023 12:26 Укрінформ Польські прикордонники затримали громадянина України, який допомагав нелегальним мігрантам, які потрапили до РП через територію Білорусі, далі переправитися на Захід.

Про це у соцмережі X повідомила Прикордонна служба Польщі, передає Укрінформ.

8 листопада 56 іноземців намагалися нелегально потрапити до Польщі. З них 29 осіб, коли побачили польські патрулі, повернувся назад на територію Білорусі… За пособництво затримано громадянина України, який приїхав по двох громадян Сомалі та громадянина Ємену”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на відрізку кордону в районі відповідальності прикордонного загону Бяловєжа група агресивних іноземців кидала в польські патрулі з території Білорусі камінням і гілками дерев.

У четвер вранці польські патрулі затримали 19 мігрантів, які нелегально переправилися до Польщі через річку Права Лісна.

Як повідомлялося, торік Польща побудувала на кордоні з Білоруссю загородження заввишки 5,5 м і завдовжки 186 км, а також встановила сучасну систему електронного моніторингу.

Фото: Прикордонна служба Польщі

Польща Кордон Нелегали

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь