У «Резерв+» запровадять нові функції, зокрема й онлайн-рекрутинг

У «Резерв+» запровадять нові функції, зокрема й онлайн-рекрутинг 22.06.2024 11:18 Укрінформ У застосунку «Резерв+» планується запровадити нові функції, серед яких — онлайн-рекрутинг громадян і навчання для військовозобов'язаних.

Про це в інтерв’ю NV сказала заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, передає Укрінформ.

«Надалі ми плануємо додати (у «Резерв+» – ред.) можливість отримати електронне скерування на проходження ВЛК, запровадити онлайн-рекрутинг, щоб людина могла подавати своє резюме через додаток до тієї військової частини, яка безпосередньо її цікавить, працювати з тим командиром, з яким вона відчуває себе максимально впевненою та ефективною», – зазначила вона.

Відповідаючи на запитання, як працюватиме онлайн-рекрутинг через «Резерв+», заступниця міністра нагадала, що у Міноборони раніше була запущена окрема система, якою вже користуються рекрутингові центри.

«Ми інтегруємо цю систему з Резерв+ і хочемо, щоб можна було не просто подавати резюме, а повністю автоматизувати цикл рекрутингу, відстежувати, розуміти статистику. Щоб це зробити, потрібна, по-перше, система, а по-друге, нормативно-правова база, щоб це дуже швидко і ефективно працювало. Також будемо розробляти постанову Кабміну», – пояснила Черногоренко.

За її словами, ідея у тому, що людина може подати резюме, отримати відповідь на нього запрошенням або на дзвінок, або фізично в рекрутинговий центр. 

«Людина зможе обрати бригаду, командира, підрозділ. І в застосунку буде відстежуватися статус, чи пройшла людина далі, які наступні кроки. Це буде мобільний асистент або особистий мобільний рекрутер», – поінформувала вона.

Щодо навчання для військовозобов’язаних через «Резерв+», то Міноборони хоче тут додати всю необхідну інформацію, яка стане в пригоді людині, аби підготуватися до служби в лавах українських військ. «Там будуть відеоуроки, тести, потім сертифікати», – зазначила Черногоренко.

За її словами, у «Резерв+» також планується запровадити й електронне направлення особи на ВЛК.

«Людина, яка завантажила собі Резерв+, може за своїм бажанням у застосунку згенерувати це електронне направлення. Воно згенерується автоматично, і військово-лікарську комісію можна буде спокійно пройти без додаткового візиту (до ТЦК — ред.)», – пояснила вона.

Черногоренко додала, що у рамках чинного законодавства абсолютні всі ітерації із «Резерв+» відбуваються тільки за згодою людини і за її особистою ініціативою. 

Заступниця міністра зазначила, що фактично вся цифрова команда Міноборони планує створити повністю електронний ТЦК та СП, щоб взаємодія громадянина з цими органами в більшості випадків відбувалася виключно за допомогою смартфону.

«Ми хочемо достатньо швидко закрити найрозповсюдженіші кейси, щоб Резерв+ став абсолютно цифровим аналогом ТЦК, і всі сервіси, які можна автоматизувати, не забирали час і ресурси наших громадян», – пояснила вона.

Як повідомлялося, в електронному застосунку «Резерв+» з’явився QR-код, який можна пред’явити при перевірці документів представникам ТЦК, поліції та Державної прикордонної служби.

Міноборони ВЛК навчання ТЦК Рекрутинг Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь