У сервісі «Військовий асистент» доступні близько 100 документів – Міноборони

У сервісі «Військовий асистент» доступні близько 100 документів – Міноборони 04.05.2024 10:53 Укрінформ У сервісі "Військовий асистент" доступні близько 100 необхідних для кожного військовослужбовця документів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

Стандартизовані шаблони рапорту на відпустку, рапорту на грошову допомогу, рапорту на переміщення до іншої військової частини, а також близько 100 інших необхідних для кожного військовослужбовця документів доступні у “Військовому асистенті”, який працює за посиланням.

З початку квітня цього року сервіс був суттєво посилений новими функціями, додані зразки оформлення більшої кількості рапортів.

"Мета ресурсу – спростити процеси та зменшити частку нерозглянутих або повернутих на доопрацювання документів від військових, підвищити обізнаність військовослужбовців про свої права", – сказав заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Стандартизовані шаблони рапортів створені у форматах DOC, DOCX та PDF, серед них можна обрати необхідний.

Ресурс адаптований для використання на різних електронних пристроях (ноутбук, смартфон, планшет).

Як повідомляв Укрінформ, 9 квітня Міністерство оборони заявило про спільний з Генеральним штабом Збройних сил України запуск онлайн-платформи “Військовий асистент”, яка спростить подання рапортів, заяв та інших офіційних документів військовослужбовцями.

Фото: АрміяІnform

Міноборони Військові Документи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь