У Відні відбулася акція через російський удар по «Охматдиту»

У Відні відбулася акція через російський удар по «Охматдиту» Фото, відео 09.07.2024 13:10 Укрінформ У столиці Австрії відбулася акція із засудженням російського удару по дитячій клініці «Охматдит» у Києві, участь у якій взяли представники української громади та посольства, а також австрійці та інші небайдужі друзі України.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

«Сьогодні події змушують нас кричати, адже країна-терорист перетнула усі межі, які тільки можна перетнути. Окрім того, що вони постійно бомбардували усю Україну, вони замахнулися тепер і на святе для кожного українця – наших дітей. Вони зробили це тому, що не поважають нас як націю і тому, що хочуть знищити дітей – наше майбутнє», – заявив під час мітингу голова української ГО «Mrija» Андрій Каріоті.

Окрім іншого, він закликав українців в Австрії та Європі до активного донесення інформації про триваючі звірства росіян в Україні до суспільств та урядів країн, де вони проживають. Окремо він наголосив на важливості того, щоб Австрія нарешті вислала з країни численних шпигунів російської держави-терориста.

Акція у Відні із засудженням удару Охматдиту / Фото: Василь Короткий, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь