У вересні в українських школах запустять курс «Уроки щастя»

У вересні в українських школах запустять курс «Уроки щастя» 07.07.2024 14:09 Укрінформ У вересні в українських школах запровадять курс «Уроки щастя» із соціально-емоційного навчання Well-Being.

Про це Телеграмі повідомила перша леді Олена Зеленська, передає Укрінформ.

«Уроки щастя» – так в українській адаптації називається американський курс із соціально-емоційного навчання Well-Being.

«Рада розповісти, що з вересня його запустять у наших школах для учнів у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Чому саме щастя? Бо курс розкриватиме найважливіші знання й навички, без яких неможливе щасливе, змістовне, плідне життя», – зазначила дружина Президента.

Зокрема у ньому йтиметься про уміння будувати стосунки з людьми (щастя і стійкість нерозривно з цим пов’язані), а також вміння бути творцем свого життя.

Курс розкриває поняття «людинознавство», а саме – розуміння того, що означає бути людиною.

Крім того, він навчить дітей умінню любити, співчувати, жити гідно й бути вільними, а також мудрості та як зростати в ній.

Не менш важливим є вміння осмислювати життя та досвід, а також віднайти сенси життя, підкреслила Зеленська.

Також у курсі йтиметься про важливість розуміти емоційні потреби і почуття як власні, так і свого оточення.

За словами Зеленської, «живемо в часи, коли подібні навички не менш важливі, ніж знання математики чи біології. Особливо навички піклування про ментальне здоров'я – тому вітчизняні фахівці адаптують курс до українських реалій, адже вони, на жаль, зараз кардинально відрізняються для наших дітей».

Перша леді подякувала всім причетним до впровадження цього важливого курсу та побажала освітянам плідної роботи з ним.

Як повідомляв Укрінформ, Зеленська презентувала третю частину освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія», у якій ідеться про те, як спілкуватися з ветераном чи ветеранкою.

Школа Олена Зеленська Ментальне здоров’я

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь