Україна отримає від Нідерландів мобільну криміналістичну лабораторію

Україна отримає від Нідерландів мобільну криміналістичну лабораторію Фото 07.07.2024 21:39 Укрінформ Уряд Нідерландів передасть Україні мобільну криміналістичну лабораторію для розслідування воєнних злочинів Росії, скоєних в України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Офіс генерального прокурора.

Як зазначається, генеральний прокурор Андрій Костін разом із міністром закордонних справ Королівства Нідерландів Каспаром Вельдкампом оглянули Одеський Спасо-Преображенський кафедральний собор, який був пошкоджений внаслідок російського обстрілу.

Костін висловив вдячність Нідерландам за підтримку в боротьбі за справедливість та за лідерство в Робочій групі з імплементації пункту 7 української Формули миру – «Відновлення справедливості». Також саме за ініціативи Нідерландів була створена «Діалогова група» – Dialogue Group on Accountability for Ukraine.

Генеральний прокурор також подякував уряду Нідерландів за рішення передати Україні мобільну криміналістичну лабораторію.

«Це сучасне обладнання та навчання для експертів-криміналістів дуже допоможуть у нашій роботі з розслідування понад 130 000 воєнних злочинів, скоєних Росією на українській землі, та забезпечення покарання їх винуватців», – резюмував Костін.

Як повідомляв Укрінформ, українська прокуратура та прокуратура Королівства Нідерланди співпрацюватимуть у сфері фіксації воєнних злочинів Росії, скоєних в Україні.

Нідерланди Воєнні злочини Офіс генпрокурора Лабораторія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь