Українці зможуть реєструватися в електронній системі охорони здоровʼя через «Дію»

Українці зможуть реєструватися в електронній системі охорони здоровʼя через «Дію» 28.06.2024 20:18 Укрінформ Уряд ухвалив постанову, яка дозволяє відображати у застосунку «Дія» медичні дані пацієнтів.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Кабмін ухвалив постанову, яка дозволить відображати в «Дії» медичні дані. Користувачі застосунку зможуть зареєструватися чи авторизуватися в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). А також подати декларацію про вибір лікаря чи навпаки — припинити дію декларації», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, в застосунку можна буде вносити зміни до персональних даних, які зберігаються в ЕСОЗ. Зараз, щоб змінити номер телефону чи будь-яку інформацію про себе, потрібно їхати до лікаря або подавати звернення до НСЗУ.

На першому етапі запуску сервера можна буде зареєструватися як пацієнт у центральній базі даних ЕСОЗ, самостійно подавати декларації про вибір сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, переглядати раніше подані декларації, а за потреби — розірвати декларацію з лікарем.

Надалі функціонал сервісу у міністерстві обіцяють розширити.

Як повідомлялося, під час засідання 28 червня Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку функціонування електронної системи охорони здоровʼя, якими запроваджується особистий кабінет пацієнта.

Здоров'я Додаток “ДІЯ” ЕСОЗ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь