Українські діти допомагають дорослим тримати країну – Зеленський

Українські діти допомагають дорослим тримати країну – Зеленський 01.06.2024 11:31 Укрінформ Діти кожного народу заслуговують на безпеку і можливість жити своїм життям. Гарантована незалежність України завжди буде надійним захистом кожній дитині в державі.

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Діти кожного народу заслуговують на безпеку і можливість жити своїм життям, власними мріями зі своїми рідними. На жаль, російська агресія вкрала в багатьох українських дітей час безтурботності і надто рано змусила побачити найгірше, що буває у світі дорослих, – війну», – зазначив він.

Глава держави підкреслив, що наразі мільйони дорослих, і не лише в Україні відчувають, як важливо робити все можливе, щоб повертати безпеку, захищати, відвертати російське зло та відновлювати можливість жити.

Зеленський підкреслив, що українські діти «навчаються, мріють і багато в чому допомагають дорослим триматися й тримати Україну – не віддавати її окупанту».

«Впевнений, що зможемо захистити нашу незалежність. А гарантована незалежність України буде завжди надійним захистом кожній дитині в нашій державі», – додав Президент.

Як повідомляв Укрінформ, російські війська від початку повномасштабної війни в Україні вбили 550 дітей і ще щонайменше 1364 дітям завдали поранень.

Фото: president.gov.ua

Діти Україна Зеленський Незалежність України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь