Укрпошта випускає нову марку, присвячену платникам податків

Укрпошта випускає нову марку, присвячену платникам податків Фото 27.06.2024 04:27 Укрінформ До Дня Конституції АТ «Укрпошта» випустить нову марку, яку присвятило сумлінним платникам податків.

Про це у Телеграмі повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський, передає Укрінформ.

«Податками ми спільно підтримуємо ЗСУ. Як сказав Президент, зарплата одного військового – це податки 6-8 працюючих українців. Тож доводити важливість теми буде зайвим. Це база, ґрунт і фундамент, який ми закладаємо в майбутню перемогу і незалежність кожного куточку нашої країни», – наголосив Смілянський.

Очільник Укрпошти підкреслив, що на підготовку нового поштового випуску їх надихнула рекламна кампанія США часів Другої світової війни, спрямована на популяризацію сплати податків.

«Тож, надихнувшись цим прикладом, а також наближенням Дня Конституції, де в статті 67 написано, що «кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом», Укрпошта 27 червня запускає марку «Податки. Армія. Перемога», – зауважив Смілянський. 

Придбати новий випуск можна у поштовому маркеті. Спецпогашення відбудеться 27 червня.

Як повідомлялося, АТ «Укрпошта» до дня початку перемовин про вступ України до ЄС підготувало поштовий випуск із двох марок із зображенням мешканців Чорного моря.

Фото: Телеграм / Ігор Смілянський

День Конституції Марка Податки Укрпошта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь