Укрпошта вводить в обіг нову марку «русскій воєнний флот – до дна!»

Укрпошта вводить в обіг нову марку «русскій воєнний флот – до дна!» Фото 08.05.2024 15:20 Укрінформ АТ "Укрпошта" сьогодні, 8 травня, офіційно вводить в обіг поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!», випуск якої здійснений за підтримки ВМС ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба головної пошти України, передає Укрінформ.

У компанії зауважили, що нова марка є третьою в легендарній серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль … !», і символізує очищення Чорного моря від російських кораблів.

Тираж марки – 1 млн примірників. Нова марка від Укрпошти «русскій воєнний флот – до дна!» містить зображення кораблів, які є найбільш вагомою втратою ворога за два роки повномасштабного вторгнення.

"Ми всі пам’ятаємо, як на наступний день після введення в обіг марки ««русскій воєнний корабль, іді…!», ЗСУ забезпечили відправку ворожого крейсера «Москва» у заданому напрямку. Сподіваємось, що і марка «русскій воєнний флот – до дна!» стане «пророчою» і врешті-решт весь російський флот опиниться на дні, де йому і місце, а наше Чорне море очиститься від російської навали. Зараз на марці зображені знищені російські кораблі, які стали найбільшим збитком для ворожого флоту. І навіть це скорочене кладовище з російського брухту ледь вмістилося на зображення марки", – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нову марку погасили у Дніпрі та Черкасах.

У Черкасах відбулося спецпогашення поштової марки «русскій воєнний флот – до дна!» / Фото: Ігор Ткаченко, Укрінформ

Укрпошта одночасно з випуском нової марки 8 травня відкриває продаж благодійної презентаційної рамки «русскій воєнний … !», яка містить усі три поштові марки цієї серії з відбитками штемпелів «Перший день!»: «русскій воєнний корабль, іді … !», «русскій воєнний корабль, … всьо!» та «русскій воєнний флот – до дна!».

У Дніпрі відбулося спецпогашення поштової марки «русскій воєнний флот – до дна!» / Фото: Микола М’якшиков, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь