Укрзалізниця розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військових

Укрзалізниця розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військових 06.07.2024 17:01 Укрінформ АТ "Укрзалізниця" розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військовослужбовців.

Як передає Укрінформ, про це Укрзалізниця повідомила у Фейсбуці.

"Продовжуємо трансформувати внутрішні процеси, щоб забезпечити військовослужбовців Сил оборони України місцями в поїздах при потребі термінових поїздок", – зазначили в Укрзалізниці.

Пріоритетне бронювання для військовослужбовців доступне через сервіс.

Пріоритетне бронювання дозволить Укрзалізниці гарантовано покривати більшу частину потреби в квитках для термінових відряджень до прифронтових регіонів.

"А оскільки в пріоритеті у нас саме забезпечення термінових поїздок військовослужбовців, ми адаптуємо "горизонт" бронювання квитків: з 8 липня оформити заявку можна буде в період від 5 діб до рейсу – до безпосередньо дня відправки. Робимо це, щоб забезпечити тим, хто воює за нас зі зброєю в руках, можливість побачити близьких в дуже коротку відпустку чи вирішити термінові справи", – підкреслили в Укрзалізниці.

В компанії нагадали, що для планових поїздок (із горизонтом планування понад 5 діб) у застосунку є сервіс моніторингу квитків з автовикупом.

Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця пояснила, в яких вагонах гарантовано працюють кондиціонери.

Фото: dailylviv.com

Е-квиток Військові Укрзалізниця

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь