Уряд затвердив порядок прийому до закладів освіти іноземців та осіб без громадянства

Уряд затвердив порядок прийому до закладів освіти іноземців та осіб без громадянства 28.06.2024 16:26 Укрінформ Кабінет міністрів затвердив порядок прийому до закладів освіти іноземців та осіб без громадянства.

Про це в Телеграмі за підсумками засідання уряду повідомив постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

"Затверджено Порядок організації прийому до закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти України та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи України для іноземців та осіб без громадянства, які бажають навчатися у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти України", – йдеться у повідомленні.

Крім того, уряд затвердив Положення про Єдину міжвідомчу інформаційну систему України для іноземців та осіб без громадянства, які бажають навчатися у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти України.

Як повідомляв Укрінфоом, з 25 червня відкрита реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів профосвіти.

Кабмін Освіта Освіта у вишах України Іноземні студенти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь