За тиждень у застосунку «Резерв+» згенерували документи більш як мільйон українців

За тиждень у застосунку «Резерв+» згенерували документи більш як мільйон українців 27.06.2024 20:28 Укрінформ З 18 червня можливістю отримати цифровий військово-обліковий документ у застосунку Резерв+ скористалися понад мільйон українців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

За словами заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, тепер у застосунку Резерв+ є QR-код, завдяки якому більше не потрібно носити військовий квиток чи тимчасове посвідчення.

“Цифрова версія має таку ж юридичну силу, як і паперова. Раніше на оформлення таких документів треба було багато часу і паперу, а тепер це займає лише кілька хвилин і кілька кліків”, – зауважила Черногоренко.

Також вона зазначила, що таким чином військово-обліковий документ буде завжди під рукою. Наприклад, він знадобиться для перевірки працівниками територіального центру комплектування або на блокпостах. Чи якщо необхідно змінити місце проживання у ЦНАПі.

"Щоб зчитати QR-код не потрібне додаткове обладнання, тільки застосунок. А це означає додаткове заощадження коштів у бюджеті", – зауважила заступниця міністра.

Як повідомляв Укрінформ, станом на ранок 27 червня свої дані військовозобов’язаних, призовників і резервістів оновили 2 млн 430 тис. українців, серед них 1 млн 852 тис. – через застосунок Резерв+.

Міноборони Резервісти Військовозобов'язані Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь