«Забуті» на Укрпошті посилки продаватимуть на аукціонах

«Забуті» на Укрпошті посилки продаватимуть на аукціонах 10.05.2024 20:25 Укрінформ Укрпошта виставлятиме на аукціони посилки, які не були затребувані протягом шести місяців.

Про це повідомила пресслужба компанії, передає Укрінформ.

«Укрпошта впроваджує міжнародні практики щодо поводження з поштовими відправленнями, які були незатребувані і через це невручені протягом шести місяців. Такі посилки компанія виставлятиме на продаж у межах аукціонів на майданчику Prozorro.Sale», – йдеться в повідомленні.

Як роз’яснили в компанії, поштові відправлення, які отримувач не забрав протягом двох тижнів, відправляють назад відправнику. Якщо відправник протягом двох тижнів також не забирає посилку, то вона поступає на спеціально облаштований склад, де зберігається півроку. Впродовж цього періоду і отримувач, і відправник мають право за заявою отримати посилку. Якщо вони з якихось причин цього не зробили, посилка може бути продана на аукціоні.

Початкова ціна за кожну незатребувану посилку становить 10 грн. Посилки об'єднані в палети, які містять до 100 одиниць, і продаються як один лот. Лоти формуватимуться рандомно, а всі посилки продаватимуться нерозпакованими із видаленням адресної інформації.

Для усунення можливості корупційної складової щодо формування лотів працівники компанії не можуть брати участь в аукціонах.

«Наразі на складах компанії знаходяться десятки тисяч незатребуваних посилок, які зберігаються там понад пів року. Раніше такі поштові відправлення просто знищувалися. Відтепер згідно законодавства ми можемо продати ці посилки і компенсувати витрати на їх логістику та зберігання, як це роблять у більшості країнах», – зазначив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський

Як повідомлялося, АТ «Укрпошта» збільшило обробку міжнародних посилок до 2,8 млн одиниць на місяць і скоротило час їх доставки до 24-48 годин з моменту перетину кордону.

Аукціон Укрпошта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь