Засуджені зможуть за бажання долучитися до лав Нацгвардії – Клименко

Засуджені зможуть за бажання долучитися до лав Нацгвардії – Клименко 22.06.2024 05:01 Укрінформ Засуджені громадяни можуть служити в Національній гвардії України, якщо виявлять таке бажання.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Радіо Свобода сказав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, відповідаючи на запитання, чи будуть у складі НГУ засуджені особи.

«У нас поки немає. Але якщо вони виявлять бажання, і командири знайдуть таких у місцях позбавлення волі, то звичайно (зможуть служити – ред.)», – зауважив Клименко.

За його словами, МВС не проводить рекрутинг у місцях позбавлення волі, однак це не є принциповою позицією міністерства.

«Це ж тільки початок цього процесу. По-перше, ці люди будуть в окремих підрозділах, у бойових частинах. По-друге, ми залучені тільки до конвоювання цих осіб, починаючи від рішення суду про їхнє умовно-дострокове звільнення і до ТЦК, де ми їх передаємо відповідно до закону або керівникові ТЦК, або уповноваженій особі», – пояснив міністр.

Клименко також поінформував, що близько 70% особового складу Нацгвардії перебуває тим чи іншим чином на фронті у складі Сил оборони.

Як повідомлялося, 17 травня Володимир Зеленський підписав закон щодо запровадження інституту умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для безпосередньої участі в обороні країни, захисті незалежності й територіальної цілісності.

Фото: НГУ

Клименко МВС Нацгвардія Рекрутинг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь