Зеленська привітала трьох юних українок з отриманням Міжнародної премії миру

Зеленська привітала трьох юних українок з отриманням Міжнародної премії миру 21.11.2023 05:39 Укрінформ Перша Леді Олена Зеленська привітала трьох українських дівчат, які отримали Міжнародну премію миру за розробку застосунків для дітей-біженців, із цією нагородою.

Про це вона поінформувала у Телеграмі, передає Укрінформ.

За її словами, у минулу пʼятницю в Лондоні цією премією, якою раніше відзначили відомих громадських активісток Малалу Юсафзай і Грету Тунберг, відзначили українських підлітків Софію Терещенко, Анастасію Феськову й Анастасію Демченко.

"Троє українських дівчат отримали Міжнародну дитячу премію миру. Новина, якою має пишатися вся наша країна. Пишаюся дівчатами й бажаю їм отримати в майбутньому вже дорослу, Нобелівську премію миру. І миру – нашій Батьківщині", – зазначила Зеленська.

Перша Леді процитувала слова Федькової про те, що це – відповідальність дорослих – припинити війну, зробити так, щоб жодна дитина не була розлучена з батьками, і щоб діти мали дитинство, і заявила, що у Всесвітній день дитини немає слів, важливіших за ці слова.

Як повідомлялося, у Лондоні троє українських підлітків, які розробили два застосунки для дітей-біженців, Британія Діти Нагорода Премія Біженці Олена Зеленська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь