Зеленська відвідала у Німеччині госпіталь Бундесверу, де лікують українських бійців

Зеленська відвідала у Німеччині госпіталь Бундесверу, де лікують українських бійців Фото 11.06.2024 19:29 Укрінформ Дружина Президента України Олена Зеленська в межах візиту до Німеччини відвідала госпіталь Бундесверу, де проходять лікування українські військовослужбовці.

Про це вона повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Разом із Зеленською госпіталь відвідали перша леді Німеччини Ельке Бюденбендер та міністри охорони здоров'я обох країн.

Як зауважила дружина Президента, лікування в госпіталі Бундесверу пройшли вже понад сто захисників України. Цивільні лікарні Німеччини перенаправляють їх сюди у складних випадках, адже цей заклад має особливий досвід у лікуванні поранених кінцівок, протезуванні та його супроводі.

На сьогодні, за даними Зеленської, у госпіталі Бундесверу лікуються восьмеро українських військових, зокрема й сержант Микола Грицик. На захист України він став із перших днів російського вторгнення, а восени 2022-го року особисто надав допомогу шістьом пораненим побратимам й евакуював їх із поля бою.

Перша леді долучилася до вручення Грицику ордена «За мужність» ІІІ ступеня. Принагідно вона висловила подяку всім українським захисникам та самій Німеччині, яка лікує їх як своїх.

Також Зеленська обговорила із Бюденбендер подальшу медичну співпрацю.

«Відтоді як на минулому Саміті перших леді та джентльменів Summit of First Ladies and Gentlemen ми уклали унікальне медичне партнерство, клініки наших країн отримали можливості прямої співпраці. На сьогодні підписано вісім меморандумів між трьома німецькими закладами охорони здоров’я та десятьма українськими лікарнями. Вони вже обмінюються досвідом. Сподіваюся, цьогорічний саміт, на який принагідно запросила колегу, також принесе українцям дієву допомогу», – зазначила перша леді.

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина є лідером з медичної евакуації українців. Станом на травень поточного року країна прийняла вже 1155 українських пацієнтів, зокрема 833 військових.

Бундесвер Німеччина Реабілітація Лікарня Олена Зеленська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь