Зеленська у США обговорила реалізацію проєктів для людей з інвалідністю

Зеленська у США обговорила реалізацію проєктів для людей з інвалідністю Фото, відео 11.07.2024 15:47 Укрінформ Дружина Президента Олена Зеленська у США обговорила впровадження проєктів з підтриманого проживання з активістами SEEC, організації, яка допомагає людям з інвалідністю самостійно жити в суспільстві.

Про це перша леді повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Сьогодні у США – це зустріч з активістами SEEC, організації, яка допомагає людям з інвалідністю самостійно та повноцінно жити в суспільстві – мешкати в окремому житлі, вчитися, працювати, розважатися», – розповіла перша леді.

Під час круглого столу виконавча директорка SEEC Карен Лі та секретарка з питань інвалідності штату Меріленд Керол Бітті розповіли, як працює мережа помічників, які допомагають людям з інвалідністю впоратися з повсякденними викликами.

«Україна лише запроваджує проєкти з підтриманого проживання – коли людина з інвалідністю вчиться мешкати окремо. Тож для нас особливо цінні поради в цьому напрямі. Розповіла про наш український досвід і прагнення створити найкраще середовище для людей будь-якого фізичного стану та віку. Наше суспільство вийде з нав’язаної Росією війни більш загартованим, але й більш людяним – бо робимо все для цього», – відзначила Олена Зеленська.

Відео: ОП

Як повідомлялося, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну понад 300 тисяч українців офіційно отримали статус особи з інвалідністю.

У 2020 році Президент Володимир Зеленський підписав указ «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», завдяки чому надалі ухвалили Національну стратегію безбар’єрності, План заходів із подолання бар’єрів, а також з’явилася Рада безбар’єрності при Кабінеті міністрів.

На базі запропонованого першою леді бачення безбар’єрного суспільства великі компанії-працедавці об’єднались у спільноту «Бізнес без бар’єрів»; із громадськими організаціями було розроблено електронний «Довідник безбар’єрності» – перший посібник із коректного спілкування. Реалізовано також кілька інфраструктурних проєктів, щоб безбар’єрними ставали простори в громадах і культурних закладах.

Фото: Телеграм Олена Зеленська

Інвалідність США Олена Зеленська Безбар’єрність

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь